בניה פרטית

חברת שלום בוקטוס – בניה ויזמות בע"מ, סיווג ג100 ג' 3, הינה אחת מחברות הבניה המובילות בישראל, המשלבת יזמות של פרויקטים בניה פרטית עם יכולות ביצוע מתקדמות בבניה, תוך שימוש בחומרים המשובחים בתחום העומדים בתקנים מחמירים ובטכנולוגיות בנייה מתקדמות. הנהלת וצוות החברה מאמינים כי אמינות בשירות מכוון לקוח היא המפתח להצלחה: אמינות בבנייה, אמינות בשיווק, אמינות בשירות.

המקצועיות שלנו – השקט והביטחון שלכם

חברת שלום בוקטוס – בניה ויזמות בע"מ מתמחה בענף הבניה הפרטית, תוך ביצוע תכנון, חשיבה מקדימה ויצירתית עם מעוף, בהתאם לצרכים, לחלומות ולמסגרת התקציבית של כל לקוח, ובדגש על הצבת סטנדרט גבוה ומחמיר למקצועיות, מצוינות וחדשנות בכל שלב משלבי הבניה.

  • בניה פרטית
  • בניה פרטית בהתאם לתוכניות ומפרטי מהנדס, אדריכל או מעצב: בתים פרטיים ווילות, בכל הגדלים ובמגוון דגמים.
  • מכלול עבודות הגמר בבניית פרטית – אינסטלציה, חשמל, ריצוף, טיח, צבע, גבס, איטום וכד', בהתאם לתקנים.
  • הרחבת מבנים, הוספת יחידות דיור
  • שיפוצים כלליים לבתים פרטיים
  • ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל פרויקט בניה ושיפוץ

איכות, שירות, אמינות

החברה חרטה על דגלה שילוב של איכות בניה עם יחס אישי, תוך התייחסות קפדנית לסביבת המגורים כולה ועמידה לרשות כל לקוח לאורך כל הדרך ואף בשנים שלאחר מכן.
כחברת בניה הדוגלת במצוינות, צמיחה וחדשנות לכל אורך הדרך, חברת שלום בוקטוס בניה ויזמות בע"מ עושה שימוש במיטב חומרי הבניה האיכותיים, טכניקות, כלים וציוד המתקדם בענף בנייה פרטית – הם אלו אשר מבטיחים חוזק, יציבות, פרקטיות, תכנון קפדני ומתחשב של פונקציונליות מיקומי חשמל, אינסטלציה, ריהוט, וכיו"ב, כמו גם תכנון אדריכלי מוקפד ויופי כאחד, תוך שימת דגש על בטיחות עבודת הבניה כנדרש בחוק, בקפדנות ואחריות מלאה.
צוות עובדי החברה מונים בקרבם את מיטב המומחים בתחום הבניה, אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר וידע מקיף, מהנדס בניין, הנדסאים, אדריכל ועו"ד מומחה, המועסקים בחברה באופן קבוע וצמוד ומספקים ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל אורך פרויקט הבניה, מתן המלצות ופתרון לכל צורך ודרישה העולה בשטח העבודה, עמידה בלו"ז, שירות אישי ואדיבות.

נשמח להפגש עמכם, להכיר את פרויקט בית חלומותיכם ולהגשימו למציאות!